Diverse

Woensdag 24 april 2019 Kroegentocht “Snooker-Cnoc-Estaminet”

  1. Micholt Roos – Wateyne Roland 71.13
  2. Hannon Martine-Degraeve Mario 68.41
  3. Campana Yves-Lievens Guido 60.88
  4. Plompen Dirk-Talloen Georges 58.49
  5. Campana Francine-Crickelie Christiaen 57.48
  6. Poot Monique-Claeys Astrida 56.69
  7. Hannon Hugo-Wentein Martine 53.98
  8. Vanden Heuvel Didier-Rohaert Bob 53.56
  9. Decock Daniel-Couvreur Jeanine 52.40
  10. Salens Katrien-Ryckman Gwendoline 50.40
  11. Degraeve Thiery-Verlinde Rita 49.49
  12. Desoete Luc-Moreew Dany 49.19
  13. De Meestere Erna-Govaerts Lut 48.87
  14. Lierman jean-Marie-Van Opstal Maria 48.09
  15. Sarfati Sonja-Hecht Margot 44.32
  16. Van Der Hooft Wim-Simoens Lieve 43.16
  17. Deloof Jan-Van Nieuwenburg Carine 42.57
  18. Sonneville Arlette-Somers Karina 41.99
  19. Serryn Lucrese-Declerck Lut 38.65
  20. Deloof Zouzou-Melkert Ferdinand 37.87
  21. Jansma Marlies-Jansma Louis 37.80
  22. Hillewaere Jeanine-Goethals Chris 35.01

Woensdag 6 Juni 2018 : Fietstocht Hoeke – Wims 13.00

Winnaaar Van Den Broeck Aad 66.67 %

Woensdag 11 februari 2018 : Zwinwandeling – Ten Bos
Winnaar : Saelens Katrien 61.81 %

Zondag 10 december 2017  : Grote Prijs “Bertje en Rudy” Ten Bos
Winnaars : Hannon Martine – Degraeve Mario 66.09 %

Woensdag 15 november 2017 : Kroegentocht uitslag

  1. Hannon Hugo – Mombaliu Kurt 66.20
  2. Ryckman Gwendoline – Van Uytsel Monique 63.43
  3. Degraeve Mario -Hannon Martine 62.50
  4. Delvinquiere Patrick – Lievens Guido 61.11
  5. Mobouck Leon – Van Hecke Lieve 60.19
  6. Plompen Dirk – Talloen Georges 58.10
  7. Collin Andre – T’Jampens Lieve 54.63
  8. Delaruelle Hugo – Van Daele Nicolle 53.94
  9. Barge Lonette – Van Sweevelt Betty 53.47
  10. Goethals Chris – Van Den Blieck Noella 52.31
  11. Demuelenaere A-S – Grauwels Luc 52.08
  12. Aernoudts Rita – Willemyns Nadine 50.46
  13. Desoete Luc – Moreew Danny 50.23
  14. Beyne Christiane – Van Der Hooft Wim 49.77
  15. Neyt Rene – Sonneville Arlette 46.76
  16. Campana Francine – Campana Yves 46.53
  17. Hecht Margot – Sarphatie Sonja 45.21
  18. Hens Guido – Tourlamain Marianne 44.79
  19. Mombaliu Ingeborg – Simoens Lieve 43.75
  20. Lierman Jean-Marie – Van Opstal Maria 41.67
  21. Declercq Lut – Cattoor Chantal 40.36
  22. Govaert Dominique – Vanden Abeele Claire 36.76
  23. Couvreur Jeanine – Decock Daniel 33.80
  24. Degraeve Thiery – Vanheuverswyn Katrien 32.64

site by Verdographics.be